Идея

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Идея » Тестовый форум » Календарь рабочий вы ведете ?


Календарь рабочий вы ведете ?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Думаю как лучше вести календарь рабочий. Вы где делаете записи о встречах, чтобы не забыть про них ? Вы используете еженедельник ?

0

2

Не веду я календарь. В нем нет необходимости. Все держу в голове. Планирую все за ранее. Могу записать напоминание в телефоне.

0

3

Сама веду календарь. Тут https://planner.mail.ru/production-calendar/ делаю заметки. На сайте можно вести календарь, планировать встречи. Все делается в онлайн режиме. В программе можно поставить напоминание. Он будет вас оповещать. Удобная программа для меня. Простая в использовании.

0

4

Да, конечно, в телефоне. Например, совсем недавно сменил себе телефон и купил redmi 11 s. Он очень удобный в использовании и у них действительно легко и просто все контолировать и вести учет. Кстати, очень советую всем этот маркетплейс, они кешбеки начисляют абсолютно с каждой покупки там.

0

5

Шукаю допомоги в виборі програмного забезпечення для автоматизації процесів у нашій ветклініці. Нам потрібна система, яка б допомогала управляти записами клієнтів, замовленнями ліків, вакцинаціями та лікуваннями. Хотілося б, щоб програма була інтуїтивно зрозумілою, з можливістю швидкої інтеграції з нашою існуючою системою. Цікавлюсь, чи є хтось, хто має досвід користування таким ПЗ в українських умовах і може поділитись рекомендаціями?

0

6

Я володію декількома ветеринарними клініками та можу порекомендувати вам програму ENOTE, яку ми успішно використовуємо вже кілька років. ENOTE дозволяє автоматизувати всі ключові процеси управління ветклінікою, включаючи графік роботи лікарів https://enote.vet/e4doc/hrafik-roboty-l … zapovnyty/ , запис клієнтів, лікувальні процедури та ведення медичних записів. Особливо зручним є їх інтерфейс для планування вакцинацій і контролю за замовленням ліків. Завдяки їхній системі можна значно покращити ефективність роботи ваших лікарів та адміністративного персоналу. Крім того, ENOTE пропонує велику бібліотеку навчальних матеріалів та технічну підтримку, що дуже важливо при впровадженні нової системи.

0


Вы здесь » Идея » Тестовый форум » Календарь рабочий вы ведете ?